Garanti, İade ve Değişim

Garanti, İade ve Değişim Şartları

Son Güncelleme Tarihi: 01.12.2023

1. Garanti Koşulları

1.1. Nobrenparfum.com, satılan ürünlerin kalitesine güvence verir. Satın aldığınız ürünler, malzeme veya üretim hatalarına karşı [Garanti Süresi] süresince garanti kapsamındadır.

1.2. Garanti süresi içinde oluşan sorunlar için, info@nobrenparum.com adresine e-posta göndererek veya +90 212 481 80 44 numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1.3. Garanti süresi dışındaki sorunlar için, ürününüzün tamir veya değişim talebinde bulunmadan önce müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi öneririz.

2. İade Koşulları

2.1. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde üründen memnun kalmazsanız, iade talebinde bulunabilirsiniz.

2.2. İade etmek istediğiniz ürünün orijinal ambalajında, kullanılmamış, hasarsız ve tam bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

2.3. İade talepleriniz için [iade talep formu bağlantısı] bağlantısını kullanabilir veya info@nobrenparum.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2.4. İade süreci, ürünün tarafımıza ulaşmasını takiben 30 gün içinde tamamlanacaktır.

3. Değişim Koşulları

3.1. Farklı bir ürünle değişim yapmak istiyorsanız, değişim talebinizi info@nobrenparum.com adresine e-posta göndererek bildirebilir veya iletişim sayfasındaki form bağlantısını kullanabilirsiniz.

3.2. Değişim yapılacak ürün, orijinal ambalajında, kullanılmamış, hasarsız ve tam bir şekilde tarafımıza geri gönderilmelidir.

3.3. Değişim talepleriniz için belirli bir süre içinde işlem yapılmak üzere tarafınıza bilgi verilecektir.

4. Özel Durumlar ve İstisnalar

4.1. Aşağıdaki durumlar, iade ve değişim politikamızın kapsamı dışındadır:

  • Kişisel kullanıma yönelik ürünlerin hijyen koşullarına uygun olmaması durumunda.
  • İade süresi veya garanti süresi geçmiş ürünler.

4.2. Özel durumlarla ilgili detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

5. İletişim ve Destek

5.1. Garanti, iade ve değişim süreçleri ile ilgili her türlü soru veya talebiniz için [destek e-posta adresi] adresine e-posta gönderebilir veya [müşteri hizmetleri telefon numarası] numarasını arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

6. Değişiklikler ve Güncellemeler

6.1. Garanti, iade ve değişim şartlarımız zaman zaman güncellenebilir. En son güncelleme tarihini kontrol etmek sizin için önemlidir. Değişiklikler, web sitemizde yayınlandığı anda yürürlüğe girer.

Bu şartlar, Nobrenparfum.com tarafından belirlenmiş olan Garanti, İade ve Değişim koşullarını açıklamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.


Open chat
Parfüm Kod Listesini Sorun!
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?