NOBREN MANGO 120 ML. ÇUBUKLU ODA KOKUSU

250,00

Aradığınız Parfümü Sorunuz!

Ürünü kutudan çıkardıktan sonra siyah başlığı çevirerek tıpayı çıkartınız. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin ve çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz

SKU: ortam-120ml-mango Kategoriler: ,

Açıklama

Ürünü kutudan çıkardıktan sonra siyah başlığı çevirerek tıpayı çıkartınız. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin ve çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz. Ortamda istediğiniz koku seviyesini üründen çubuk azaltarak veya artırarak gerçekleştirebilirsiniz. Çubukları yakmayınız. Açıldıktan sonra tıpayı tekrar takmayınız. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat ediniz.Dikkat çekici ve insanlar tarafından beğenilen koku olan mango kokusu da ortamlarınıza ekleyeceğiniz koku olmaya adaydır.
Mango meyvesinin faydaları saymakla bitmeyeceği gibi kokusunun da insanlar üzerinde ki etkileri de olumlu olacaktır.
Mango kokusu ferahlatıcı, rahatlatıcı ve sakinleştirici özelliğini korumaktadır.Kokularımızın Tamamı Avrupa Standartlarında IFRA Sertifikalıdır.

Ek bilgi

Boyut

120ML. Şefaf Şişe, 135ML. Siyah Şişe

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.