NOBREN MELEK 120 ML. ÇUBUKLU ODA KOKUSU

250,00

Aradığınız Parfümü Sorunuz!

Ürünü kutudan çıkardıktan sonra siyah başlığı çevirerek tıpayı çıkartınız. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin ve çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz.

SKU: ortam-120ml-melek Kategoriler: ,

Açıklama

KULLANIM:
Ürünü kutudan çıkardıktan sonra siyah başlığı çevirerek tıpayı çıkartınız. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin ve çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz. Ortamda istediğiniz koku seviyesini üründen çubuk azaltarak veya artırarak gerçekleştirebilirsiniz. Çubukları yakmayınız. Açıldıktan sonra tıpayı tekrar takmayınız. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat ediniz. Çubuklu oda kokusu kullanılan odaların düzenli olarak havalandırılması önemli bir detaydır. Bu sayede sirkülasyona giren odadaki hava değişimi hem güzel kokuyu daha rahat almanızı sağlar hem de oda kokusu yoğunluğunu dengeler.Evinizi saf bir güzellikle doldurun! Meleğin hafif ve tatlı notası, mekânınıza zarafet ve huzur getiriyor. Bu oryantal ve odunsu koku sizi ve ortamı benzersiz rüyalar ve ayırt edilen gerçeklik arasında götürür, modern düşünceleri karıştırır ve şaşırtıcı ihtişamı ortaya çıkarır.
Tatlı notalarla açılan bu zengin koku, gerçekliği ve zarafeti yansıtan kalp notaları olan paçuli ve Atlas sedir ağacının odunsu notaları ile devam eder. Anfor, misk ve tonka çekirdeği ile kaplanmış kahvenin cazibesi ile kapanır..

Ek bilgi

Boyut

120ML. Şefaf Şişe, 135ML. Siyah Şişe

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.