NOBREN NICHE LOTUS 135 ML ÇUBUKLU ODA KOKUSU

300,00

Aradığınız Parfümü Sorunuz!

Günlük stresin azaldığını hissedin.
Bu koku çubukları gevşemenize yardımcı olmak için hünnap ve lotus çiçeğinin ruh rahatlatıcı bir karışımını içerir.
Lotus çiçeğinin stres giderici kokularını harika rahatlatıcı ve yumuşak bir çiçek kokusu için birleştirir.
Oturma odasından banyoya, mutfağa ve tuvalete kadar evin her yerinde kullanım için mükemmeldir.
Kalp sağlığı için önemli bir yere sahip olan lotus çiçeği kokusu ile sakinleştirici ve uyku verici özelliği taşımaktadır..

SKU: ortam-135ml-lotus Kategoriler: , Etiketler: ,

Açıklama

Nobren Niche Lotus 135 ml Çubuklu Bambu Oda Kokusu: Doğanın Zarafetiyle Bambunun Ferahlığını Buluşturun

Nobren Niche Lotus, bambu kokusuyla zenginleştirilmiş, çubuklu oda kokuları arasında özel bir yer edinir. Bu benzersiz kombinasyon, evinizi zarif bir atmosferle doldururken, doğanın ferahlatıcı dokusunu da içeriye taşır.

Bu özel karışım, çiçeksi ve hafif tatlı lotus notalarıyla başlar. Ardından, bambunun hafif ve taze kokusu odanıza hemen ferahlık ve huzur hissi verir. Bambu kokusuyla birleşen lotus notaları, odanıza hoş bir sakinlik ve huzur katarak, iç huzurunuza ulaşmanıza yardımcı olur.

Nobren Niche Lotus 135 ml Çubuklu Bambu Oda Kokusu, evinizin her alanına doğanın zarafetini ve bambunun ferahlatıcı etkisini getirir. Doğanın sakinleştirici gücünü yaşam alanlarınıza taşımak isteyenler için mükemmel bir tercihtir. Misafirlerinizi karşılamak veya kişisel alanınızda huzur aramak istediğinizde, bu oda kokusu size eşlik eder.

Evlerinizde doğanın zarafeti ve bambunun ferahlığıyla iç huzurunuza ulaşmak için Nobren Niche Lotus’u tercih edin. Bu oda kokusuyla, bambunun ferahlatıcı özelliği ve lotusun sakinleştirici etkisiyle huzurlu bir atmosfer yaratın.

KULLANIM:
Ürünü kutudan çıkardıktan sonra siyah başlığı çevirerek tıpayı çıkartınız. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin ve çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz. Ortamda istediğiniz koku seviyesini üründen çubuk azaltarak veya artırarak gerçekleştirebilirsiniz. Çubukları yakmayınız. Açıldıktan sonra tıpayı tekrar takmayınız. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat ediniz. Çubuklu oda kokusu kullanılan odaların düzenli olarak havalandırılması önemli bir detaydır. Bu sayede sirkülasyona giren odadaki hava değişimi hem güzel kokuyu daha rahat almanızı sağlar hem de oda kokusu yoğunluğunu dengeler.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.