NOBREN T3 50 ML. KIRKE UNİSEX NICHE PARFÜM

499,00

Aradığınız Parfümü Sorunuz!

İlham kaynağı tanrıça Circeo kadar büyülü ve şehvehli bir parfüm. Çarkıfelek meyvesi, şeftali ve armut gibi tatlı meyvelerin bereketli buketiyle karakter kazanan koku, ahududu ve siyah Frenk üzümünün marifetli simyasıyla karışır.

SKU: T3-NICHE-50ml Kategoriler: , Etiketler:

Açıklama

İlham kaynağı tanrıça Circeo kadar büyülü ve şehvehli bir parfüm..

Çarkıfelek meyvesi, şeftali ve armut gibi tatlı meyvelerin bereketli buketiyle karakter kazanan koku, ahududu ve siyah Frenk üzümünün marifetli simyasıyla karışır..

Kusursuz heliotropin ve baskın karakterli müge, paçuli ve miskin güçlü notalarıyla tamamlanır..

Üst notaları :Çarkıfelek, Şeftali, Armut, Ahududu,

Orta Notaları : Vadideki Zambak ,Frenk üzümü

Alt Notaları Misk, Sandal Ağacı, Vanilya, Paçuli ve Kediotu

Benzersizlik ve Özgünlük: Muadil kokularımız, orijinal parfümlerin karakteristik notalarını yakalamakla birlikte, kendi benzersiz imzamızı taşır. Her bir koku, özenle seçilmiş esanslarla bir araya getirilerek, orijinal parfümlerden esinlenen ancak kendi kimliğine sahip bir yapıya kavuşturulur.

Çeşitlilik ve Seçenekler: Geniş ürün yelpazemiz, farklı zevklere ve tercihlere hitap eder. Her biri özel bir hikayeye sahip olan muadil kokularımız arasından seçim yaparken, müşterilerimiz kendi tarzlarına en uygun olanı bulabilirler.

Koku muadili parfümlerimizle, kalite ve benzersizlik arasında mükemmel bir denge sağlarız. Ünlü markaların sevilen kokularından ilham alarak, özgün bir izlenim bırakmanıza yardımcı oluruz.

Ek bilgi

Cinsiyet

Erkek, Kadın, Unisex

Boyut

50 ML. Siyah Şişe

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.