NOBREN TROPİKAL 120 ML. ÇUBUKLU ODA KOKUSU

250,00

Aradığınız Parfümü Sorunuz!

Ürünü kutudan çıkardıktan sonra siyah başlığı çevirerek tıpayı çıkartınız. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin ve çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz.

SKU: ortam-120ml-tropikal Kategoriler: ,

Açıklama

Ürünü kutudan çıkardıktan sonra siyah başlığı çevirerek tıpayı çıkartınız. Kutunun içinde bulunan özel çubukları şişenin içerisine yerleştirin ve çubukların kokuyu emmesi için ve tüm ortama yayılması için on iki saat süre verin. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz. Ortamda istediğiniz koku seviyesini üründen çubuk azaltarak veya artırarak gerçekleştirebilirsiniz. Çubukları yakmayınız. Açıldıktan sonra tıpayı tekrar takmayınız. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat ediniz. Çubuklu oda kokusu kullanılan odaların düzenli olarak havalandırılması önemli bir detaydır. Bu sayede sirkülasyona giren odadaki hava değişimi hem güzel kokuyu daha rahat almanızı sağlar hem de oda kokusu yoğunluğunu dengeler.Serinin en tatlı üyesi olan Tropikal, egzotik meyvelerin muhteşem kombinasyonu sonucu size ulaşıyor.
Bu muhteşem kokuyu ev, ofis gibi tüm yaşam alanlarında güvenle kullanabilirsiniz. İlk günkü baş döndürücü kokusunu haftalar boyunca devam ettirir.
Dünyamızın ciğerleri olarak bilinen ormanların en nadide olan kısmında evlerinize huzur ve ferahlık kazandırıyoruz.
Gözlerinizi kapattığınızda, okyanus kenarında bulunan tropik ormanların ortasında gibi tıslayacağınız bu kokuyu takip ederek kaybolmak istemeyeceksiniz.

Ek bilgi

Boyut

120ML. Şefaf Şişe, 135ML. Siyah Şişe

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.